Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2021!

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kartu su Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryba kviečia visus metų pabaigoje susirinkti ir pagerbti labiausiai šiais metais pasižymėjusį jaunimą!

Šie metai jaunimui buvo ypatingi. Panevėžio miesto savivaldybėje startavo vasaros užimtumo ir integracijos įdarbo rinką programa, mokinių iniciatyva atsirado pirmoko krepšelis. Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kartu su Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryba siekia didesnio jaunimo įgalinimo ir pokarantino siekia įtraukti didesnį jaunų žmonių skaičių į pilietines veiklas, todėl siūlo Panevėžio miesto tarybai patvirtinti dalyvaujamojo biudžeto programą. Iki metų pabaigos atsiras jaunimo organizacijoms ir jaunimo lyderiams skirtas metodinis leidinys.

Per metus įvyko daug ir išlipęs iš karantino gniaužtų jaunimas buvo dar aktyvesnis. Įvairios jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos dėjo visas pastangas atsigriebti už lėtesnius praeitus metus, todėl šiemet apdovanojimai bus dar įdomesni ir pilnesni!

Pagrindinis jaunimo apdovanojimų tikslas įvertinti labiausiai nusipelniusį jaunimą, o tuos, kurie bus nominuoti, bet nelaimės - motyvuoti stengtis dar labiau ir siekti apdovanojimo kitais metais. Taip pat jaunimo apdovanojimais siekiama parodyti, kad Panevėžio jaunimas yra iniciatyvus ir siekia teigiamų pokyčių ne tik sau, bet ir visam Panevėžio miestui.

Pagalvokite, galbūt, pažįstate jauną žmogų, kuris daug dirba dėl savo organizacijos, jaunų žmonių labui? Yra puikus menininkas, jaunimo lyderis? Galbūt žinote jaunimo iniciatyvą, kuri sutelkė visą miesto jaunimą ir negali likti nepastebėta?

Už pasiūlytus nominantus panevėžiečiai galės balsuoti iki gruodžio 6 d. Jų balsas sudarys 25 % galutinio vertinimo. Likusiąd alį lems vertinimo komisijos balsai. Susumavus balsus, bus išrinkti labiausiai miestui nusipelnę jaunuoliai, kurie bus pagerbti gruodžio 10 d. 18 val. Viešbutyje „Romantic“

Šių metų jaunimo apdovanojimų nominacijos: metų jaunimo lyderis, metų jaunimo organizacija, metų jaunimo projektas/iniciatyva, metų jaunimo partneris, metų jaunimo ambasadorius, metų jaunimo menininkas, metų jaunimo darbuotojas, metų jaunimo savanoris, metų jauna šeima (iki 35 metų), metų jaunimo vieta.

Nominuoti galima iki lapkričio 17 d.

Tai galite padaryti čia.

Facebooko eventas.

AtaskaitosKandidatų dokumentaiRezoliucija / strategijaKiti dokumentai

Kitos naujienos

ATNAUJINTA | Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ XLVIII-oji eilinė Asamblėja

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ eilinė XLVIII-oji Asamblėja

Ką jaunimas mano apie smurtą artimoje aplinkoje?